Úvod » Produktová fotografie » Točny 360° a příslušenství » Sestava produktová točna FSTUDIO-TM1 + osvětlení a fotostan


        

Sestava produktová točna FSTUDIO-TM1 + osvětlení a fotostan

Dočasně vyprodáno

 

Dostupnost: na cestě
Číslo produktu: TXS05
Výrobce: FSTUDIO
naše cena bez DPH: 17 438 Kč
naše cena s DPH (21 %):
21 100 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

Točna FSTUDIO-TM1 se setavou světel a fotostanem

Sestava obsahuje 2x trvalé světlo se softboxy 50x70cm a fluorescenčími zářivkami 8x36W, 1x fotostan 60cm pro lepší nasvícení bezstínové fotografie, 1x zadní LED světlo pro přisvícení bíleho pozadí za produktem. (sestava neobsahuje stolek pod točnou, na fotografii pouze ilustračně)

K sestavě doporučujeme přikoupit odpovídající kabel pro propojení točny k Vašemu fotoaparátu (najdete v kategorii odpalovače) nebo dálkovou bluetooth spoušť pro případ, že budete fotit mobilním telefonem a stativ pod fotoaparát nebo mobilní telefon.

Jak fotit s točnou:

Po sestavení fotostanu a světel umístěte točnu do fotostanu, pro jednodušší nasvícení bílého pozadí doporučujeme do fotostanu umístit za točnu bílou čtvrtku nebo bílý fotografický papír. K točně připojte zadní přídavné světlo tak, aby svítilo co nejvíc na papír umístěný svisle za točnou, tato partie by na fotografiích měla být "přesvícená". Umístěte produkt do středu točny, střed točny je zároveň pomyslná svislá osa, ve které se bude produkt v animaci otáčet. Pro focení lesklých produktů použijte i přední část fotostanu, která se přilepí suchým zipem. Nasviťte produkt pomocí předních světel se softboxy, tak aby nesplýval s bílým pozadím. Pokud to není ono, změňte úhel a vzdálenost předních světel. Propojte fotoaparát nebo mobil s točnou. Fotoaparát nebo mobilní telefon musí být připevněný na stativu nebo pevném bodě, v jedné poloze po celou dobu snímání. Doporučujeme vypnout automatické ostření a manuálně zaostřit doprostřed předmětu. Udělejte si zkušební snímek, pokud je svícení podle Vašich představ, nastavte na točně pomocí přepínače počet fotografií, které požadujete mít v animaci (čím víc, tím je animace plynulejší, ale zároveň náročnější na načítání), standardní počet je 24 nebo 36 snímků. Spusťte točnu, začne se automaticky otáčet a pořizovat snímky pro animaci. Po ukončení programu točny, snímky zkontrolujte, případně program opakujte pokud není svícení či pozice produktu ideální. Menší, dostatečně kontrastní produkty nevyžadují při správném svícení žádné dodatečné grafické úpravy. Focení bílých a lesklých produktů může být náročnější na grafické práce, pokud je budete fotit častěji, doporučujeme větší typ točny FSTUDIO-TV1, u které lze prosvítit i podložku pod produktem, a tím si ušetřit náročnější postprodukci.

 

Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: