Úvod » Produktová fotografie » Točny 360° a příslušenství » Točna 360° pro produktovou fotografii 70cm FSTUDIO-TV1


    

Točna 360° pro produktovou fotografii 70cm FSTUDIO-TV1

Dočasně vyprodáno

 

Dostupnost: na cestě
Číslo produktu: TV1 V1.2
Výrobce: FSTUDIO
naše cena bez DPH: 37 017 Kč
naše cena s DPH (21 %):
44 790 Kč
Hlídací pes:
Hlídací pes

360° točna pro produktovou fotografii

Produktová fotografie 360° nazývaná také spin nebo 3D fotografie je žhavým trendem a nejlepším nástrojem k prezentaci produktu. Zákazníkovi poskytuje 360-stupňový pohled na předmět, má prokazatelně vyšší míru konverze, pro zákazníka je mnohem zábavnější než statický obrázek. Návštěvníci Vašeho e-shopu mohou produkt shlédnout ze všech úhlů a například oproti produktovým videím s ním otáčet dle vlastního tempa. Jde o inovativní metodou zobrazování produktu, která nabízí možnost interakce zákazníka s Vaším prostředím na webových sránkách.

Popis:

Točna je vyrobena záměrně jako prstenec, aby bylo možné podložku pod předmětem i předmět samotný nasvítit zespodu a vyhnout se tak výrazným stínům nebo odleskům pod produktem a zdlouhavému retušování fotografií. Stejně tak je vnitřní otvor vhodný k zavěšení točny do prostoru a možnosti zavěsit fotografovaný předmět z okrajů prstence. Nosnost točny se základní podložkou je až 20kg při rovnoměrném zatížení.

Na ovládacím displeji lze zvolit přesný počet snímků pořízených během jednoho otočení. Nastavit rychlost otáčení s ohledem na charakter předmětu a světelné podmínky, zastavení točny při snímání fotografie. Díky tomu je možné využívat i trvalá světla k nasvícení produktu a pozadí nebo záblesková světla s delším časem dobíjení. Možnost zvolit mód "manuál", kdy točna zastaví při každém snímku a pootočí se do další polohy až po zmáčknutí libovolného bílého tlačítka. Pakliže se rozhodnete sekvenci předčasně ukončit zeleným tlačítkem, točna přestane pořizovat snímky a nejkratší cestou se vrátí do výchozí pozice. Pokud máte již produkt naaranžovaný na točně a je potřeba zvolit jinou výchozí pozici, stačí točnu vypnout a pootočit do požadované pozice. Po opětovném zapnutí, bude tato pozice brána jako výchozí. U tohoto typu točny lze měnit směr otáčení. Dále je k dispozici mód "zavěšení" při kterém se točna jednu otáčku pomalu plynule roztáčí do konstantní rychlosti, aby se při focení zavěšený předmět nekomíhal a teprve při druhé otáčce pořizuje snímky, tento mód lze využít i při focení produktů, které nestojí stabilně na podložce a při aktivaci otáčení hrozí převrácení produktu. V módu "zavěšení" točna při pořizování fotografií nezastavuje (pro nasvícení produktu je ideální použít záblesková světla s rychlým časem dobíjení).

Ovládání:

Ovládací panel je oddělený, s točnou propojený přes běžný síťový patch kabel dlouhý 2m. Je možné ho jednodušše nahradit za delší (například když potřebujete ovládat točnu od vzdálenějšího počítače), ovládání je ze zadní strany magnetické, aby jej bylo možné připevnit na kovový povrch (např. "zavěsit" na stativ).

Tlačítka jsou barevně podsvícena pro lepší orientaci:

 • Červené tlačítko - resetování celé jednotky, výchozí nastavení
 • Zelené tlačítko - slouzi k zahajeni foceni, po opětovném stlačení se točna v průběhu jakéhokoliv programu předčasně vrátí do výchozí pozice vč. zvoleného programu, program (počet fotografií, čas otáčení atd.) zůstává zachován
 • Bílá tlačítka - ovládání programu, počet fotografií, čas otáčení, délka zastávky pro snímek, manuální režim, mód zavěšení

Směr otáčení prstence-podložky nastavíte pomocí přepínače přímo na těle točny, je umístěn nad konektory.

Propojení s fotoaparátem:

Dálková spoušť

Přenos mezi točnou a fotoaparátem probíhá bezdrátově, radiovým signálem 2,4Ghz. V ovládání je umístěn vysílač, který dává fotoaparátu povel, kdy má vyfotit snímek. Přijímač se připojuje k fotoaparátu odpovídajícím kabelem do konektoru dálkové spouště. Propojovací kabel přijímače a fotoaparátu není součástí balení, je nutné ho přikoupit zvlášť, jelikož každá značka fotoaparátu používá jiný konektor pro dálkovou spoušť. Propojovací kabely najdete v naší nabídce v kategorii odpalovače blesků.

Základní set obsahuje:

 • Točnu ve tvaru prstence
 • 70cm bílou průsvitnou podložku ve tvaru kruhu
 • Bezdrátovou dálkovou spoušť fotoaparátu s frekvencí radiového přenosu 2,4Ghz. Spoušť se k fotoaparátu připojuje odpovídajícím kabelem (kabel v nabídce fstudio.cz)
 • Oddělené ovládání, aby nedošlo k posunutí foceného předmětu při manipulaci s ovládáním.
 • Napájecí adaptér
 • Kabel pro propojení ovládání s točnou (běžný síťový patch kabel) 2m

V nabídce Fstudio.cz najdete další doplňky pro usnadnění práce s točnou a zjednodušení postprodukce na fotografiích. K dispozici je množství doplňků, jako jsou např. různé průměry a barvy podložek, průsvitné válce pro možnost nasvícení předmětu zespodu, kotouč s trnem pro zavěšení točny. Ukázky fotografií můžete vidět zde.

 

Tento produkt vyrábíme na zakázku, není ho možné vrátit do 14 dní zpět. Pokud si nejste nákupem jistí, lze vyzkoušet bezplatně u nás v atelierech nebo využít pro vyzkoušení naší půjčovnu.

 

Parametry:

Napájení zdroje: 230V AC
Napájení točny: 12V DC
počet fotografii na jedno otočení: 2-180
Rychlost (čas na jednu otáčku bez zastavení): 60s, 120s, 180s, 240s
Možnost zastavení při expozici: 0s(nezastavuje), 1s, 2s, 3s - mód "zavěšení", manuální mód
Nastavení směru otáčení: ANO
Průměr točny (vnější/vnitřní): 500mm / 300mm
Výška točny: 104mm
Hmotnost: 2kg
Délka napájecího kabelu: 1m
Nosnost: 20kg
Rozměry ovládání: 166mm/90mm/31mm
Délka kabelu k ovládání: 2m
Materiál: plast, bílá barva
Ovládání fotoaparátu: radiová spoušť, 2,4GHz

Varianty tohoto výrobku

Obrázek:
Číslo produktu / Název zboží:
 
Cena:
Točna 360° pro produktovou fotografii 36cm FSTUDIO-TM1
TM1 V1.3
Točna 360° pro produktovou fotografii 36cm FSTUDIO-TM1
Dočasně vyprodáno
naše cena 15 720 Kč
Hlídací pes
Watch DOG


Informovat na e-mail při změně:


       když cena klesne pod

        když produkt bude na skladě


Zadejte Váš e-mail: