AKČNÍ CENY

naše cena 7 700 Kč
Dočasně vyprodáno
naše cena 599 Kč
Dočasně vyprodáno

NEJPRODÁVANĚJŠÍ

naše cena 700 Kč
Dočasně vyprodáno
naše cena 1 590 Kč
Dočasně vyprodáno

Průkazové fotografie
Průkazové fotografie / Passport photos

Na přání zhotovíme fotografie na víza, pasy a průkazy, standardních i nestandardních formátů (do max velikosti 10x15cm). Dodáváme na počkání v tištěné podobě. V datové formě lze zaslat emailem nebo nahrát po focení na Vaši paměťovou kartu. Nutná rezervace termínu předem na info@fstudio.cz, pomocí rezervačního formuláře nebo volejte 776 433 344.

We are making photos for passport, visa and identity card in standard and non-standard formats. Ready in minutes, data is possible to send by email. Advance reservation is necessary over the reservation form or email info@fstudio.cz.

 

Cena/price:

  • focení+tisk/photography + printing 250,-
  • dotisk fotografií z digitálních dat/reprint photos from digital data 100,-

 

Počet vytištěných kusů se liší v závislosti na rozměru fotografie, pro české doklady 6ks, pro víza a nestandardní rozměry 2ks. Fotografie nemnožíme z již vytištěných. The number of printed pieces varies depending on the size of the photo, for Czech documents 6pcs, for visas and non-standard dimensions of 2pcs. We do not copy photos from the already printed ones.

Rezervační formulář/Reservation form

Po odeslání formuláře Vás budeme kontaktovat s potvrzením rezervace. V případě, že je již termín obsazen, nabídneme Vám jiný. V případě, že potřebujete rezervovaný termín změnit nebo zrušit, učiňte tak co nejdříve. After submitting the form, we will contact you with the confirmation of the reservation. If the term is already occupied, we will offer you another one. If you need to change or cancel the booked term, do so as soon as possible.

Jméno/name:
E-mail:
Telefon/Your phone number: *
Datum a hodina focení/Date and time of shooting: *
Typ fotografií/photo type:
Poznámka/Note: