AKČNÍ CENY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod »STUDIOVÁ TECHNIKA » Půjčovna foto vybavení

Půjčovna foto vybavení

Aktuální dostupnost techniky Vám rádi sdělíme na našem emailu nebo telefonu 776 43 33 44. Objednávky přijímáme minimálně 1 den předem.

V popisu techniky je vždy uvedena kauce = vratná záloha na zapůjčení, platí se v den kdy si techniku přebíráte v hotovosti a po navrácení zapůjčené techniky je Vám kauce vrácena. Podmínkou zapůjčení je použivání techniky podle manuálu nebo instrukcí. Při nedodržení termínu vrácení je účtováno storno ve výši 1,5 násobku denní sazby tak, jako by započal další den výpůjčky. V případě poškození budeme požadovat úhradu opravy v autorizovaném středisku (v tom případě k uhrazení této částky slouží kauce), při závažnějších poškozeních vyrovnání do částky, které odpovídá hodnotě poškozené techniky. S sebou vezměte 2 doklady totožnosti a adekvátní hotovost. Techniku lze převzít a vrátit pouze osobně, poštou nezasíláme.

V případě, že se po vyzkoušení našich světel rozhodnete pro jejich nákup v našem obchodě, půjčovné Vám bude odečteno z ceny nového světla. (testovat lze max. 1 den, nákup musí proběhnout nejpozději do týdne po zápůjčce), při zápůjčce na 3 a více dnů sleva na čtvrtý a další dny 50%.

Jak to u nás konkrétně probíhá:

Vyberete si světlo a po telefonu nebo přes kontaktní formulář nám sdělíte na kdy a jak dlouho si ho chcete půjčit. Pokud je v daný termín volné, potvrdíme Vám zpět Váš požadavek a domuvíme hodinu převzetí. Světlo si vyzvednete v daný čas u nás v atelieru v Praze 6 a při převzetí zaplatíte půjčovné a kauci. Půjčovné je vždy na 24hodin nebo násobek, pokud světlo do té doby nedoručíte zpět k nám do atelieru, nabíhá Vám automaticky půjčovné za další den. Při vrácení světla obsluha atelierů zkontroluje funkčnost a vrátí Vám složenou kauci. Pokud máte světlo rezervované a chcete zápůjčku zrušit, učiňte tak nejpozději 3 dny předem, v opačném případě Vám bude účtován stornopolatek 100% půjčovného.