AKCE TÝDNE

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Reference
Reference našich zákazníků:

Pokud jste i Vy naším spokojeným zákazníkem a máte zájem o výměnu odkazů, přidejte svou referenci do formuláře níže nebo nám ji zašlete na email (po schválení bude přesunuta do této kategorie)

 

fotograf Zdeněk Šmolík

Do atelierů Fstudio docházím fotografovat své zákazníky. Je to profesionálně vybavený ateliér s vstřícným majitelem a obsluhou. Právě majitel je ten, kdo ke skvělému ateliéru doplňuje i skvělý servis. Ochotně poradí a proto je Fstudio vhodné jak pro profesionální fotografy, tak i pro začátečníky. Fstudio má velmi širokou nabídku služeb od vizážistky, stylistky, rekvizit až po možnost uspořádat v prostorách např. fotokurz nebo si nechat vytisknout fotografie.

 

fotograf Tomáš Klos

Včera a také dnes jsem mohl v plném procesu otestovat exteriérový zábleskový systém, zakoupený v prodejně FSTUDIO. Musím uznat, že lepší nákup jsem nemohl udělat, majitel Tomáš Pospíšil mi pořádně poradil a také naplno ukázal, jak vše funguje, příjemně jsem si při nákupu popovídal o focení, co více si při nákupu foto techniky přát, vřele všem při nákupu techniky a příslušenství doporučuji se obrátit na tuto prodejnu a na Tomáše. Tome,děkuji moc a budu se těšit na další spolupráci.Nyní si na modely a modelky mohu nádherně posvítit také v exteriéru.


AP fotostudio

S tímto e-shopem spolupracujeme již dlouhodobě a vždy jsme byli maximálně spokojeni. Jak z hlediska včasného dodání, tak bezproblémové a příjemné komunikace. Jedná se o kvalitní vybavení za přijatelné ceny, tudíž jen a jen doporučujeme!

 

Jack Vande

Celkově se mi s tímto fotovybavením pracuje velice dobře, je spolehlivé a bezporuchové, vydrží vysokou zátěž. Fotografuji často v různých lokacích a světla pokaždé cestují se mnou, potřebuji tedy techniku, která vydrží. Používám je již rok bez jediné poruchy. Pokud jste nadšeným amatérem anebo profesionálem, který není ochoten zaplatit za studiové záblesky renomovaných firem mnohonásobně vyšší částky, pak vám tento produkt můžu jedině doporučit. Najdete v něm dobrou kvalitu za velice přijatelnou cenu.

 

fotostudio FREONA

od FSTUDIA mám většinu vybavení ve svém ateliéru a jsem velmi spokojená jak s kvalitou vybavení, tak se servisem, profesionálním poradenstvím a řešením na míru pro mé potřeby. Nadšená jsem ze skládacího softboxu octagon, je to ideální řešení do atelierů, kde je potřeba ušetřit místo.


fotoatelier Martin Strnad

Všem začínajícím,pokročilým i profesionálním fotografům mohu stoprocentně a vřele jen doporučit. Rozhodně se v tomto E-shopu setkáte s velmi kvalitním zbožím,stejně tak se spolehlivostí a  profesionálním přístupem. Sám dlouhodobě toto vybavení používám s naprostou spokojeností a stejně tak i řada mých kolegů. Pokud si s výběrem toho nejvhodnějšího vybavení pro Vás nevíte rady,neváhejte se obrátit s radou přímo na majitele FSTUDIA a sami poznáte a budete mile překvapeni vstřícným a  profesionálním přístupem.

 

fotograf Luboš Husák

Tohoto prodejce jsem oslovil na doporučení před krátkým časem, tudíž nemám zatím žádné dlouhodobé zkušenosti. Rozhodně je to ale shop do kterého se moc rád vrátím a to především pro bleskurychlou reakci s typem vhodného zboží za přijatelné ceny, příjemné a ochotné jednání. Vše mi bylo předvedeno, vysvětleno + nabídnuta alternativa. Od naši první komunikace neuplynulo oni 24 hodin a já mohl techniku již využívat.

 

 

fotograf Lukáš Materna

Profesionální a kvalitní služby od F-Studia můžu vřele doporučit. V širokém sortimentu si vybere profesionální fotograf i začínající amatér a pokud nevíte jaké vybavení zvolit personál Vám ochotně doporučí a předvede vybavení, které bude pro Vás ideální. Vybavení které jsem zakoupil od F-Studia je kvalitní a vím že se na něj mohu spolehnout. V tuto chvíli vím, že až budu muset řešit obnovu vybavení ateliéru, že se s klidným svědomím obrátím opět na F-Studio a vybavení zde nakoupím.

 

Mončin krámek

Tento e-shop mohu jedině doporučit.Ačkoli jsem naprostý laik,bylo mi vše ochotně vysvětleno, ukázáno a doporučeno,co ke svému focení potřebuji. Děkuji za trpělivý a profesionální přístup.

 

fotograf Jan Zeman

Pokud se rozhodujete k pronájmu fotoateliéru v Praze, mohu Vám FSTUDIO vřele doporučit.


NÁZORY A DOTAZY NÁVŠTĚVNÍKŮ

fotograf Luboš Husák
Luboš Husák
15.05.2013 16:38
Reference
APFotostudio - Zdeněk Krejcar
29.04.2013 09:58