AKČNÍ CENY

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Reklamace a vrácení zboží

Poškození při dopravě

Vždy se snažíme o to, aby k vám naše zásilka dorazila ve 100% kvalitě, pokud se po cestě přohodí něco nečekaného, rozhodně Vás v tom nenecháme samotné. Pokud je to jen trochu možné, překontrolujte si stav doručeného balíčku ještě předtím, než podepíšete kurýrovi jeho převzetí. Když narazíte na poškozený obal, či jinou vadu na kráse, máte plné právo balíček nepřijmout. Kurýr s vámi na místě sepíše protokol o škodě, s doručovací společností si to vyříkáme mezi 4 očima a vám pošleme zásilku novou.

V případě, že škodu způsobenou dopravcem odhalíte až poté, co jste kurýrovi podškrábli převzetí, musíte se o vyřízení reklamace přičinit i vy. Neprodleně nám o vadné zásilce dejte vědět prostřednictvím telefonu nebo e-mailu, pokusíme se reklamaci vyřešit co nejrychleji.

 

Když balíček nedorazí ve slibovaném termínu

Pokud jsme vám v e-mailu potvrdili předání balíčku zásilkové společnosti a na balíček čekáte marně, pravděpodobně bude chyba na jejich straně. Kontaktujte nás, zjistíme, kde se balíček nachází, případně Vám zašleme číslo pro sledování zásilky v online aplikaci přepravní společnosti. V případě, že po ní není vidu ani slechu, přichází na řadu reklamační řízení. Zásilku Vám zašleme samozřejmě novou.

 

Vrácení do 14 dnů

Před objednáním, jsme Vám plně k dispozici a rádi Vám pomůžeme s výberem zboží tak, aby bylo plně podle Vašich představ. Nebojte se nás kdykoliv oslovit pomocí emailu nebo telefonu. Chápeme, že se v případě online objednávky může stát, že například Vámi vybraný softbox se po rozložení skutečně nevejde do ateliéru. V takovém případě máte právo na výměnu nebo vrácení zboží, my to pochopíme. Dejte nám v rámci dobrých vzathů předem vědět, že nám balíček zasíláte zpět.

Zboží zašlete na adresu: Fstudio, Na Hutích 9, Praha 6, 16000

 

Bezplatné zapůjčení náhradní techniky po dobu reklamace

Jsme pověstní prozákaznickým přístupem, kvalitou námi prodávané techniky a tím, že Vám rozumíme. Je nám naprosto jasné, že fotografická světla jsou v mnoha případech Váš výrobní prostředek a závisí na nich Vaše podnikání. Pokud se stane v rámci záruky něco nečekaného a světlo musí do servisu, lze u nás ve většině případů zapůjčit po dobu opravy, bezplatně náhradní.

 

Další práva a povinnosti

Vše najdete v našich obchodních podmínkách.